[RPG] Mystical Forest-Restart

Jó diák Üzenetek: 1930
Kilépett
2013.10.27 - #3151 

És mondtam én, hogy nem langyi??xD Még bármi kiderülhet...tongue

Népszerű Üzenetek: 9634
Kilépett
2013.10.27 - #3152 

Hajj, ennyi kellet és dirty-mind ON van válam xD Köszi Eszti, most itt verem a...nyálam.

Csacsogó Üzenetek: 597
Kilépett
2013.10.27 - #3153 

Jó kari lett smile

Kilépett
2013.10.27 - #3154 

Jó, asszem ennyi elég is. Mindenkinek thx, hogy rányáladzik szerencsétlenre, de most inkább I want to play a game.big_smile

Kilépett
2013.10.27 - #3155 

Oks. Akkor kiélem a már mostani fanságomat a párnámon c':
Taliznék vele, csak nem tudom, melyik karimmal boldogítsam xD Esetleg az alap buznyákomat /amit az első oldalon Hikari néven megtalálsz/ ráuszíthatom? ^-^

Kilépett
2013.10.27 - #3156 

Uszítsd, áldásom rájuk.xD

Egy ilyen faszerűségen, kényelmesen elnyúlva lógatom le kezem-lábam, mint valami rongy, miközben azon gondolkodom, hogy miért is teszem ezt. Hmm, talán mert máshoz lusta vagyok. Igen, ez kielégítő válasz. És alszom tovább.

Kilépett
2013.10.27 - #3157 

Oks. Akkor megy is ^^ (tényleg, lehet szerencsétlen 1# buzimat újrarajzolom xD)

Hikari
Ahogy csendben néztem tovább az eget, egyszer csak egy általam nem kedvelt érzés fogott el: az unalom. Intettem, hogy mindjárt jövök, csak elmentem sétálni. Hogy ezt egy intéssel hogyan tudtam mások tudtára adni, nem tudom. De valahogyan sikerült.
Ahogy sétálgattam néhány kisebb követ rúgdosva, egy fán észrevettem valakit. Nem tudtam, ki volt az, látszólag idegen volt. Lassan, csendben, odalopóztam a fához, majd felnéztem a személyre.
- Helló. - köszöntem szimpla udvariasságból.

Utoljára szerkesztette Krisztiify (2013.10.27)

DÖK-ös Üzenetek: 4424
Kilépett
2013.10.27 - #3158 

Na most eltűnök,tudom,nem fogok hiányozni,de azért szólok.Majd még jelentkezem.Sziasztok!

Sztárjelölt Üzenetek: 11131
Kilépett
2013.10.27 - #3159 

Szia smile

Kilépett
2013.10.27 - #3160 

Szia!smile

Fejem oldalra fordítom, vagyis sokkalinkább ejtem, hogy zord sárga tekintetemmel végigmérjem a kölyköt.
- Muh - morgok üdvözlés gyanánt és továbbra is távolságtartón szemezek a féldémonnal. Persze meg nem mozdulnék, vagy valami, hogy tiszteletem jelét adjam. Igazából miért is kéne tisztelnem bárkit is? Hahh, na azért mondom. Nem kéne. Jó három méteren van az ág, amin terpeszkedem, úgyhogy nem valószínű, hogy túl közeli kapcsolatba kerülhetnék a vendégemmel. Nem szeretem, ha hozzámérnek.

Jut eszembe, megint nálad az uke...:'wink

Utoljára szerkesztette RockMusic (2013.10.27)

Kilépett
2013.10.27 - #3161 

Szia ^^
Eszti, én örök ukés vagyok xD

Na, ez se volt valami lelkes üdvözlés. Mondjuk min is csodálkozok? Hisz megzavartam a pihenését...na, mindegy, hátha nem követtem el halálos bűnt.
A végigmérésre persze elkaptam a tekintetem. Miért is? Mert sosem szerettem hasonló szempárba belenézni. Túl sok rossz emlék kötődik nálam az ilyen nézéshez.
- Öhm...elnézést, ha megzavartalak valamiben. Izé...megtudhatom a neved? - próbálkoztam az illedelmesebb kommunikációval. Kicsit bizonytalan voltam ugyan, de annak is örültem, hogy ki tudtam nyögni két értelmesebb mondatot.

Kilépett
2013.10.27 - #3162 

Fejemet morogva hajtom vissza a fára. Nah, ez is egy kis tenyérbemászó csitri. Oldalra fordulok és valami zuhanásfélét produkálva lecsúszom az ágról. Persze faji hovatartozásom miatt négykézlábra érkezem, guggolásszerű pózban és miután talajt fogtam, lehúzom a kapucnimat a fejemről, hogy közelebbről is szemügyre vehessem...hogy is hívják? Még nem mondta, ugye?
- Edgar vagyok - állok fel és kezemet a kardigánom zsebébe süllyesztem. Eszem ágában sincs kezet fogni...ezzel.

Csacsogó Üzenetek: 597
Kilépett
2013.10.27 - #3163 

Késői reag, de: szia, evi

Kilépett
2013.10.27 - #3164 

Kicsit elálmulva néztem a zuhanási produkciót. Hűha! Nekem tuti a bokám ráment volna erre...márha nem lenne szárnyam. A zsebre dugásos rejtett üzenetet nem vettem észre. Lehet jobb is.
- Értem. Örülök a talalkozásnak, Edgar-san. - mosolyogtam barátságosan, majd hozzátettem: - Amúgy tök menőn értél földet. - ezt már egy nevetés előtt mondtam. Persze nem gúnynak szántam.

Kilépett
2013.10.27 - #3165 

A nevem hallatán elhúzom a számat. Edgar-san? Hol él ez?
- Neked mi a neved, törpe? - jóval magasabb vagyok nála, megilleti ez a becenév. Az utolsó mondatára nem reagálok. Bárcsak ne lennék képes ilyesmire. Mennyivel egyszerűbb lenne az életem.

Kilépett
2013.10.27 - #3166 

A szájelhúzásra rájöttem, valamit nem jól mondtam. De melyik részét? Nem tudom. Az újonnan kapott becenevemmel nem is kötekedek, teljesen jogos. Sőt, csodálkozok, hogy ő nem porba fingózott le...
- Hikari. - válaszolom tömören és megpróbalok egy halvanyabb mosolyt erőltetni az arcomra. Már hallom is gondolatban a legújabb becenevem: vigyori törpe.

Kilépett
2013.10.27 - #3167 

Maradok a törpénél, a Hikarit macerás megjegyezni. Most pedig az érdekelne, hogy miért zavarta meg a délutáni sziesztám. Mondjuk nem ettem, de azért ejtőzöm, mert pihenni mindig jó. Tényleg, nem ettem... Hmm, harapni kéne valamit. Mondjuk ez a kisnövésű nem épp étvágygerjesztő.
- Miért keltettél fel? - kérem számon amúgy egyáltalán nem fenyegető hangnemben, mégis van benne valami amitől remélhetőleg összepisili magát.

Kilépett
2013.10.27 - #3168 

A kérdést magaban is feltettem: miért is keltettem fel? Nem tudok rá kielégítő választ adni. És ilyenkor mit mondjak?! Csak úgy, merthogy miért ne? Ha ezt mondanám, keresztbe lenyelne, márcsak a kérdéssel is!
- Én...nem láttam, hogy alszol. És unatkoztam, sétaltam, megláttalak, egyedül voltál, gondoltam kicsit ismerkedek. - próbáltam kimagyarázni magamat ebből az elég cikinek mondható helyzetből. Lehet ezzel nem elégszik meg, de lehet, hogy igen. Vaaagy, még dühösebb lesz. Uhh. Félek a választól.

Kilépett
2013.10.27 - #3169 

Mondtam, tudtam! Kis nyomoronc...
- És gondolom voltál olyan jó, hogy megfosszál a magánytól - hajolok a képébe. Mégis milyen alapon? Áhh, mindegy. Ez a beszélgetés már rég halott. Eredjen útjára.
- Tch - kotrok elő egy cigit a zsebemből, hogy rágyújtsak. Feltételezem, hogy ő nem dohányzik, de amúgyse kínálnám meg. Meg ő baszott fel, nehogymár neki kelljen lenyugodnia.
Na jólvan, relax. Nem ér annyit ez a kis seggdugasz, hogy felbosszantsam magam rajta.
- Mi jót csinál egy olyan kis elcseszett törpe errefelé, mint te? - teszem fel a kérdést a lehető legudvariasabban és az orromon kifújom a füstöt.

Kilépett
2013.10.27 - #3170 

Ezt rendesen megkaptam. Mondjuk jogosan. De lehet, nem kellett volna ennyire megharagudnia. De ezt inkább nem mondtam ki hangosan.
- S...sajnálom. - reagáltam az első mondatára, majd a kérdésre egy rövid gondolatösszeszedés után valami válaszféleséget kiböktem:
- Elszöktem otthonról kábé egy hónapja és egyszer, ahogy egyedül sétálgattam az erdőbe, valami naaagy fényes gömb megjelent, ami minden darkenioni lényt egy helyre vonzott. Utána meg valami kis csapat, aminek én is tagja vagyok, valahogy kialakult. Hát...voltak dolgok és...valahogyan idekeveredtem. - mondtam remélhetőleg félig érthetően.

Kilépett
2013.10.27 - #3171 

Megjöttem és kész az új karim is smile

Kis mérgezett egerem^^

Név:Nincs neve,szimplán Egérkének hívják.
Faj*:mérgezett egér
Kép róla:
egérként: http://kepfeltoltes.hu/131027/egerke_ww … es.hu_.jpg
emberi vagy mitoménmi formában: http://img-cache.cdn.gaiaonline.com/215 … e_girl.jpg
Kor:1-2 év
Nem:lány
Terület:vándorol
Leírás:Egérke eredetileg egy teljesen normális,szép egérlány volt.Egy kutató gondozta és különböző kísérleteket végzett el rajta.Ezeknek a mérgeknek köszönhetően megtanult beszélni és emberi formát ölteni.Egy nap véletlenül ráborult egy üveg takony állagú méregzöld folyadék ami a kutató legújabb kísérletének töredéke volt.Ennek köszönhetően,ha akarja akkor az énekével/cincogásával irányítani tudja a különböző lényeket.Egy idő után ebből elege lett gazdájának.Bekötözte az egér száját és kidobta az erdőben.Egérkének ugyan sikerült kiszabadulnia,de nem szerette a magányt és az erdőt is félelmetesnek találta.Végül bátorságot vett magán,elindult barátokat szerezni.
Egérként 10 centi,de amúgy 165-170 centi magas kamaszlánynak néz ki.
Képesség(ek)**:alakváltás,énekléssel irányítja a lényeket
Célkitűzés:minél több lény megismerése
Szereti***:sajt,társaság
Nem szereti****:macska,ha parancsolgatnak neki.

Kilépett
2013.10.27 - #3172 

Cuki lett :3

Kilépett
2013.10.27 - #3173 

Megzabálom...>:]

- Aha - hagyom rá, mintha érdekelne. Rohadtul nem bírnám elviselni, ha társaságot kapnék. Még ez az egy szaros is sok, nemhogy egy egész csapat. A gömbről meg nem tudok, nem is érdekel különösebben. A fa törzsén elnyomom a cigit, ami idő közben szépen leégett.
- Hol vannak a haverjaid? - sandítok a hátam mögé, de nem látok, hallok, vagy érzek senkit. Márpedig, ha ez a három érzékszervem nem fúj riadót, akkor valószínűleg minden rendben. A macskáknak és a denevéreknek jó a szaglásuk, a denevérek ugyan nem jeleskednek a látásban, a négylábúak viszont annál inkább, a hallásukra pedig egyiküknek se lehet panasza. A pillangó meg tök hülye. Ilyenkor kicsit felértékelődik bennem, hogy ilyen kombó vagyok.

Kilépett
2013.10.27 - #3174 

Köszi! smile
Kihez küldhetem a szerencsétlen egeremet?

Kilépett
2013.10.27 - #3175 

Hát, nem tudom xD

Miért nem is csodálkozom a reakción? Talán mert gondoltam, hogy ez lesz? Olyasmi. Nem mintha baj lenne. Aláírom, legtöbbször unalmas vagyok. És ez picit bánt. Ezt egy fejlehajtással jeleztem, ám miután elhangzott a kérdés, azonnal felkaptam a fejemet.
- Szét vagyunk széledve. Nem tudom. - vontam meg a vállamat. - Meg nem mindegyik a haverom. - teszem hozzá halkan remélve úgy, hogy csak én hallom. Lehet erre nem sok esélyem volt, mindegy.
- Amúgy te mi járatban vagy? - kérdeztem végül. Ha már ő is megtudakolt tőlem dolgokat, én is tudjak már valamit róla a nevén kívül.